Dział Handlowy - Wyroby Niskich Napięć

Mariusz Cios
Dyrektor Handlowy – Dział Nn
e-mail: cios@alpar.pl
gsm.: +48 606 880 492
tel.: +48 48 614 61 14 w.13
Agnieszka Zawadzka
Specjalista ds. Handlu
e-mail: zawadzka@alpar.pl
gsm.: +48 534 773 695
tel.: +48 48 614 61 14 w.12
Konrad Aderek
Specjalista ds. Handlu
e-mail: aderek@alpar.pl
gsm.: +48 533 309 603
tel.: +48 48 614 61 14 w.31
Agnieszka Łuczyńska
Specjalista ds. Przetargów
e-mail: luczynska@alpar.pl
gsm.: +48 537 630 077
tel.: +48 48 614 61 14 w.36

Dział Handlowy - Wyroby Średnich Napięć

Paweł Popis
Dyrektor Handlowy – Dział SN
e-mail: popis@alpar.pl
gsm.: +48 509 934 304
tel.: +48 48 614 61 14 w.20
Anna Mielniczuk
Koordynator ds. Handlu
e-mail: mielniczuk@alpar.pl
gsm.: +48 530 810 551
tel.: +48 48 614 61 14 w.18
Marlena Byzdra
Koordynator ds. Handlu
e-mail: byzdra@alpar.pl
gsm.: +48 797 272 382
tel.: +48 48 614 61 14 w.37
Piotr Januszewski
Specjalista ds. Handlu
e-mail: januszewski@alpar.pl
gsm.: +48 506 132 621
tel.: +48 48 614 61 14 w.21
Konrad Maj
Specjalista ds. Handlu
e-mail: maj@alpar.pl
gsm.: +48 603 644 391
tel.: +48 48 614 61 14 w.25

Biuro Handlowe - Ostrów Wielkopolski

Magdalena Chmielecka
Dyrektor Regionalny
e-mail: chmielecka@alpar.pl
gsm.: +48 530 906 662
Marcin Boczek
Regionalny Dyrektor ds. Marketingu
i Handlu
e-mail: boczek@alpar.pl
gsm.: +48 530 244 868

Księgowość i kadry

Katarzyna Leszczyńska
Główna Księgowa
gsm.: +48 530 310  448
tel.: +48 48 614 61 14 w.14
Anna Kucińska
Księgowa | Dział Rozliczeń i Windykacji
gsm.: +48 530 310  448
tel.: +48 48 614 61 14 w.34
Iwona Balcerek
Specjalista ds. Zatrudnienia i Płac
gsm.: +48 530 310  448
tel.: +48 48 614 61 14 w.19

Dział Badawczo-Rozwojowy

Mariusz Maciąg
Kierownik Działu Badawczo-Rozwojowego
e-mail: maciag@alpar.pl
gsm.: +48 534 040 582
tel.: +48 48 614 61 14 w.38
Norbert Piechurski
Kierownik ds. Wdrożeń i Rozwoju Technologii
e-mail: piechurski@alpar.pl
gsm.: +48 506 157 721
tel.: +48 48 614 61 14 w.22
Dominik Zawadzki
Projektant Konstrukcji Energetycznych
e-mail: zawadzki.d@alpar.pl
tel.: +48 48 614 61 14 w.39

Sekretariat

Anna Grzegorczyk
e-mail.: sekretariat@alpar.pl
tel.: +48 48 614 61 14

Dział Kontroli Jakości

Norbert Piechurski
Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości
e-mail: piechurski@alpar.pl
gsm.: +48 506 157 721
tel.: +48 48 614 61 14 w.22

Centrala firmy | Biuro handlowe

Łuczynów 98
26-900 Kozienice
NIP: 812-154-64-00
REGON: 670963142
KRS: 0000091502

Biuro handlowe

ul. Nowa 8a
64-400 Ostrów Wlkp.