Tokarz

Opublikowano: 5 kwietnia 2020

Autor: admin

Miejsce pracy: Łuczynów

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę jednozmianową w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa adekwatna do zajmowanego stanowiska,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Obowiązki:

  • obsługa w/w maszyn,
  • kontrola jakości wykonanych detali,
  • wykonywanie elementów metalowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku tokarz, ślusarz lub pokrewnym,
  • wykształcenie zawodowe,
  • mile widziana umiejętność obsługi szlifierki do płaszczyzn,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • mile widziane posiadanie uprawnień do spawania metodą MAG 135, spoiną pachwinową i doczołową,
  • motywacja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.

W dokumencie prosimy umieścić informację:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr 133 poz. 883”

Centrala firmy | Biuro handlowe

Łuczynów 98
26-900 Kozienice
NIP: 812-154-64-00
REGON: 670963142
KRS: 0000091502

Biuro handlowe

ul. Nowa 8a
64-400 Ostrów Wlkp.